Yumakoğulları Doğal Bitki ve Baharat Ürünleri

HIZLI SİPARİŞ

    Telefonla siparis hatti
KARGO VE TESLİMAT

Siparişinizin Teslim Aşamaları

 

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi günleri 15:00 a kadar ödemesi yapılan siparişleriniz aynı gün kargoya verilecek olup, kargo şirketinin teslimat yapılmasını istediğiniz adrese gönderi ulaştırma süresine bağlı olarak 24 - 48 saatlik bir süreçte teslim edilecektir. Bu saatten sonra vereceğiniz siparişler ertesi iş günü işleme alınacaktır. Siparişinizin ödemesini Banka havalesi ile yaptıysanız mutlaka ödeme yaptığınız hesabımızı bizlere ulaşarak teyit ettiriniz aksi halde siparişizin kargoya verilme süreci uzayabilmektedir. Bizlere HAVALE BİLDİRİM FORMU doldurarak ulaşabileceğiniz gibi iletişim bilgilerimizde bulunan telefon numaramızdan da ulaşabilirsiniz.


Ürünleri zarar gelmeyecek şekilde paketleyip gönderiyoruz. Teslim alırken lütfen kargo görevlisinin yanında paketi açınız. Kırılma, dökülme, yırtılma vb durumlar var ise kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz ya da teslim almayınız.


İnternet üzerinden verdiğiniz siparişlerinizin kargo ücretlerini biz ödüyoruz sizden para talep edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız siparişi teslim almayınız. Bize teslim almadığınızla ilgili bilgi veriniz.

 


Ana sayfaAna sayfa

Sepet  

(boş)

HESAP NUMARALARIMIZ

    hesap numaralarimiz

YENİ ÜRÜNLER

Şu anda yeni ürün yok

Kampanyalar

Şu anda kampanya ürünü yok