İADE KOŞULLARI

www.yumakogullari.com.tr  sitesinden aldığınız her ürün Yumakoğulları Gıda.Baharat.inş.Tur.Bas.Yay.Mad.Pet.Ark.Polkl.Spor Eğitim Hiz.Rek.San. Ve Tic. Ltd Şti.nin Garantisi altındadır.

Dikkat:Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vs şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan ve tahrip etmeden, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekilde iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade edebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş bulunmaktasınız.

Kargodan ve adres eksikliğinden kaynaklanan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vs durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Havale ve posta iadeleri ürün firmamıza geri döndükten sonra 2 iş günü içinde yapılacaktır.