Siparişinizin Teslim Aşamaları

                                                  

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi günleri 15:00 a kadar ödemesi yapılan siparişleriniz aynı gün kargoya verilecek olup, kargo şirketinin teslimat yapılmasını istediğiniz adrese gönderi ulaştırma süresine bağlı olarak 24 - 48 saatlik bir süreçte teslim edilecektir. Bu saatten sonra vereceğiniz siparişler ertesi iş günü işleme alınacaktır. Siparişinizin ödemesini Banka havalesi ile yaptıysanız mutlaka ödeme yaptığınız hesabımızı bizlere ulaşarak teyit ettiriniz aksi halde siparişizin kargoya verilme süreci uzayabilmektedir. Bizlere HAVALE BİLDİRİM FORMU doldurarak ulaşabileceğiniz gibi iletişim bilgilerimizde bulunan telefon numaramızdan da ulaşabilirsiniz.

Ürünleri zarar gelmeyecek şekilde paketleyip gönderiyoruz. Teslim alırken lütfen kargo görevlisinin yanında paketi açınız. Kırılma, dökülme, yırtılma vb durumlar var ise kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz ya da teslim almayınız.

İnternet üzerinden verdiğiniz siparişlerinizin kargo ücretlerini biz ödüyoruz sizden para talep edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız siparişi teslim almayınız. Bize teslim almadığınızla ilgili bilgi veriniz.

 

www.yumakogullari.com.tr  sitesinden aldığınız her ürün Yumakoğulları Gıda.Baharat.inş.Tur.Bas.Yay.Mad.Pet.Ark.Polkl.Spor Eğitim Hiz.Rek.San. Ve Tic. Ltd Şti.nin Garantisi altındadır.

Dikkat:Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vs şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan ve tahrip etmeden, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekilde iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade edebilirsiniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş bulunmaktasınız.

Kargodan ve adres eksikliğinden kaynaklanan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vs durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Havale ve posta iadeleri ürün firmamıza geri döndükten sonra 2 iş günü içinde yapılacaktır.